Inspirujące aranżacje

Inspirujące aranżacje

Klasyczny beż czy odważne patchworkowe wzory? Uniwersalny ponadczasowy gres, a może płytki do złudzenia przypominające drewno? Możliwości jest wiele, a to jak zaaranżujecie wnętrze zależy tylko od Waszej wyobraźni. Oto kilka ciekawych inspiracji.

Sztuka łączenia

Tak jak w życiu, przeciwieństwa się przyciągają, a kontrasty mają wielką siłę. Wnętrze można „uszyć” ze skrawków, bawiąc się elementami o różnych wzorach. Przyda się tło – najlepiej neutralne, jak płytki bazowe o przemysłowym charakterze. W industrialny świat można wpuścić złote i srebrne wstawki niczym ze wschodniego kobierca albo dopasowywać bez ograniczeń inne wzory. Przy patchworku to my jesteśmy projektantami.

1 Inspirujące aranżacje

Bogactwo patchworkowych płytek marki Cersanit może zostać przełamane spokojną szarością betonu i dodatkami z naturalnych materiałów. 1. CONCRETE STYLE inserto patchwork, 20 x 60 cm, cena: 45,95 zł/szt.

Pokochaj beż

Ten łagodny kolor użyty we wnętrzach sprzyja dobremu samopoczuciu. Pożyczyliśmy go z natury – przybiera odcienie piaskowca i drewna. Pięknie komponuje się z bielą, lubi szarość i barwę miodu. Pojawia się na wielkoformatowych płytkach i mozaikach. Tylko pozornie zawsze jest taki sam. Różnicuje go rysunek powierzchni, zmiana tonów. Zestawmy razem kilka wzorów i odcieni – wtedy właśnie wygląda najlepiej.

Inspirujące aranżacje

Ograniczając się do jednej gamy kolorystycznej, zyskujemy swobodę mieszania odcieni, tekstur i wzorów. Nie grozi nam przesada, bezpiecznie możemy zestawiać mozaikę, płytki o rysunku kamienia i ze wzorem tkaniny. Tworzymy ciepłe wnętrze – przyjazne tło dla dodatków

Twarda sztuka

Gres to przyjaciel tych, którzy twardo stąpają po ziemi, nie lubią tracenia czasu i komplikowania spraw. Zniesie niemal wszystko, jest niezastąpiony, wytrzymały i jednocześnie piękny. Sprawia, że podłogi wyglądają dobrze przez wiele, wiele lat. Pomoże stylistycznie połączyć salon z tarasem, sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym. Nie trzeba go zamykać w łazience, dobrze wypadnie w nowoczesnych wnętrzach.

1 Inspirujące aranżacje

Matowy gres Mello marki Cersanit w salonie narzuca nowoczesny styl, w wielkoformatowym wydaniu powiększa przestrzeń. Swoim rozmachem przypomina o świecie zewnętrznym. 1. MELLO cream, 60 x 60 cm, cena: 71,96 zł/m2

I love Wood

Płytki czy drewno? Oczywiście płytki, oczywiście drewno! Zaawansowana technologia pozwala przenieść na ceramikę zróżnicowane odcienie i wiernie oddać rysunek słojów. Drewno w wersji ceramicznej marki Cersanit może się stać stylowym parkietem lub nowoczesną podłogą okrętową. A jednocześnie ma wszystkie zalety ceramiki. Gwarantuje czystość, dobrze przewodzi ciepło z ogrzewania podłogowego. I przetrwa dziesięciolecia.

FINWOOD_deska_kuchnia z salonem_1_MP
 • Skandynawski design. Inspiracja: najjaśniejsze gatunki drewna w wersji wybielanej. Takie płytki podłogowe to baza dla nowoczesności w północnoeuropejskim wydaniu.
  FINWOOD white, 18,5 x 59,8 cm, cena: 61,96 zł/m2
SANDWOOD_MODERNISM_LIVINGROOM_1_MP
 • Francuski szyk. Od Paryża po Prowansję. Płytki ułożone w jodełkę rodem ze stylowego parkietu dodadzą wnętrzom nonszalanckiego szyku. Sęki dozwolone.
  SANDWOOD brown, 18,5 x 59,8 cm, cena: 61,96 zł/m2
ROYALWOOD_VINTAGE_BATHROOM_1-MP
 • Angielska elegancja. Dom z przeszłością, podłoga z klasą. Na płytkach perfekcyjnie i bez powtórzeń oddano rysunek i fakturę ciemnych gatunków drewna.
  ROYALWOOD brown, 18,5 x 59,8 cm, cena: 61,96 zł/m2
FINWOOD_deska_bathroom_1_MP
 • Niemiecki porządek. Chłodne, ciemne odcienie drewna kojarzą się ze stabilizacją i solidnością. Design jest racjonalny, a wnętrze dobrze poukładane.
  FINWOOD wenge, 18,5 x 59,8 cm, cena: 61,96 zł/m2

Wzory do wyboru, czyli łazienkowa układanka z płytek marki Cersanit według własnego przepisu.

SNOWDROPS_PATCHWORK_20x60
 • SNOWDROPS patchwork, 20 x 60 cm, cena: 57,95 zł/m2
MYSTERY_LAND_INSERTO_PATCHWORK_600x200
 • MYSTERY LAND inserto patchwork, 20 x 60 cm, cena: 45,95 zł/szt.
MYSTERY LAND STRUCTURE 20x60
 • MYSTERY LAND structure, 20 x 60 cm, cena: 57,95 zł/m2
INDIRA STRUCTURE 20x60
 • INDIRA structure, 20 x 60 cm, cena: 57,95 zł/m2

Co wybrać: mozaikę czy drewno, odcienie marmuru czy rysunek słojów? Pomysł na wnętrze z duszą to beżowe odcienie na płytkach marki Cersanit o różnych strukturach i wzorach.

FOREST_SOUL_STRUCTURE_600x200
 • FOREST SOUL structure, 20 x 60 cm, cena: 57,95 zł/m2
FOREST_SOUL_BEIGE_600x200_A
 • FOREST SOUL beige, 20 x 60 cm, cena: 55,95 zł/m2
MARBLE ROOM PATTERN 20x60
 • MARBLE ROOM pattern, 20 x 60 cm, cena: 57,95 zł/m2
MARBLE ROOM INSERTO LINES 20x60
 • MARBLE ROOM inserto lines, 20 x 60 cm, cena: 45,95 zł/szt.
APRIL_CONTEMPORARY_BEIGE_BATHROOM_1_MP
 • Powierzchnia gresu Aprilo marki Cersanit przypomina naturalny kamień i ma odcień piaskowca. Duże płyty przecinają jedynie wąziutkie fugi.
  APRILO grey, beige, 60 x 60 cm, cena: 71,96 zł/m2
LERNA_CONTEMPORARY_CREAM_KITCHEN_1_MP-SMALL
 • Przestrzeń budują duże płaszczyzny: ścian, mebli oraz podłogi z płytek marki Cersanit. Złożony wzór został skopiowany z naturalnego kamienia.
  LERNO cream, beige, 60 x 60 cm, cena: 71,96 zł/m2